Пасха 2015 на Буковелі

 
Добавлено: 2015-04-08 09:04:52 Новости Культура
Етнофестиваль Великдень у ТК Буковель
 

Учасники фестивалю та гості курорту матимуть можливість за давньою  християнською традицією у Страсну п’ятницю завітати до Поляницької церкви Входження в храм Богородиці, щоб взяти участь у Вечірній з винесенням Плащаниці і поклонитися їй  - присвятити цей день згадці про страждання, смерть Ісуса Христа на хресті, зняття Його з хреста та похованню. У Велику Суботу зранку зможуть долучитися до Божественної Літургії, а неділю до Святкового Богослужіння.

Майстри Гуцульщини  долучать усіх бажаючих до участі у підготовці до величного християнського свята, пропонуючи  майстер-класи з писанкарства, талановиті кухарі та куховарки поділяться секретами приготування паски та ковбаси, дбайливі господині - досвідом приготування та прикрашання  великоднього кошика.

У Великдень ресторани курорту порадують усіх гостей смачними стравами, крашанками та запашними пасочками. Порадують серце і душу концертні програми за участю кращих фольклорно-етнографічних народних ансамблів Гуцульщини. Великодні гаївки, забави, ігри та розваги.

До послуг туристів екскурсійні програми по Гуцульщині, Музей писанкового розпису та Музей національного народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й. Кобринського у м. Коломиї.

Початок програми о 13.00 біля кафе Бугіль.

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты